طراحی سایت شخصی

امروزه با توجه به کاربرد های وب سایت ، می توان از آن در معرفی خود و ارتباط با دیگر افراد جامعه با استفاده از طراحی سایت شخصی استفاده کرد. طراحی سایت شخصی می تواند به یک شاعر، جامعه شناس، استاد دانشگاه، مهندس ،‌گرافیست و یا یک طراح برای معرفی اندیشه ها ،مقالات، سوابق و نمونه کارها کمک کند.
در رایان دیزاین سایت های شخصی بر حسب نیاز و بودجه مشتریان طراحی و راه اندازی می شوند. از آنجا که طراحی سایت شخصی با انگیزه های مختلف صورت می گیرد، پس دریافت سفارش سایت امکانات مورد نیاز با توجه به کاربری سایت پیشبینی می شود.

طراحی سایت شخصی

بخش های معمول در طراحی سایت شخصی:

پروفایل و اطلاعات شخصی
گالری تصاویر
رزومه کاری
راه های ارتباط
نمونه کارها
مقالات
پیوندها
تالار گفتگو
صفحه تماس
علاقه مندی ها و …

مشتریان طراحی سایت های شخصی:
کلیه اشخاص که می خواهند سایت شخصی داشته باشند
کلیه اشخاص که می خواهند برای هواداری از شخصیت ها و یا گروه های قانونی کشور وب سایت راه اندازی کنند

* امکان طراحی سایت های کوچک صرفا به منظور ارائه رزومه کاری نیز وجود دارد.

شما هم می توانید با توجه به تخصصی که دارید و هدفی که در ذهن می پرورانید یک وب سایت شخصی داشته باشید و از این طریق با دنیا در ارتباط باشید و ارتباطات جدیدی بدست آورید.

طراحی وب سایت شخصی تخصص ما است و ما بر اساس نیاز و بودجه شما می توانیم راه حل های مختلفی را به شما پیشنهاد دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت شخصی با شماره ۸۸۵۰۷۵۸۶ ۰۲۱ تماس بگیرید.

طراحی سایت شخصی دکتر برومند

همچنین یکی از روش های مناسب برای طراحی سایت شخصی استفاده از وردپرس است. با استفاده از وردپرس و یک طراحی اختصاصی می توانید در کمترین زمان ممکن با هزینه ای مناسب سایت شخصی مورد نظر را تحویل گرفته و از آن استفاده کنید. مهمترین مزایای طراحی سایت شخصی با وردپرس پشتیبانی مناسب، هزینه مناسب، امنیت بالا و همچنین آموزش و گارانتی و امکان توسعه طراحی سایت در هر زمانی که نیاز شد، است.
شما می توانید نمونه تعدادی از سایت های شخصی طراحی شده توسط ما را در بخش نمونه کار ها مشاهده نمایید.