درباره ما

wordpress-easy3

من علیرضا شوقی بیگی مدیر و موسس سایت رایان دیزاین هستم . رایان دیزاین  با هدف ارائه خدماتی متفاوت در عرصه طراحی سایت و با اتکا به یک دهه تجربه خود در بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (خدمات سئو ) و ارتقا رتبه سایتهای مشتریان خود توانسته است با دقت و پشتکار خود رضایت یکایک مشتریان خود را در سفارش های آنها کسب نماید.

در حال حاضر رایان دیزاین از فعالترین مجموعه های طراحی سایت  در کشور است و کسب رتبه های بالا در موتور جستجو گوگل و سایت بزرگ آلکسا دال بر این ادعا است. تنوع پروژه های طراحی وب سایت و بهینه سازی وب سایت (سئو ) این اطمینان را به مشتریان ما می دهد که اجرای طراحی سایت خود را با هزینه ای مناسب و رعایت نکات حرفه ای طراحی سایت به ما بسپارند.

رایان دیزاین با توجه به اطمینان از کیفیت خدماتی که ارائه می دهد پس از عقد قرارداد و دریافت پیشنهادات و نیازهای مشتری برای طراحی سایت درصدی از مبلغ قرارداد را به عنوان پیش پرداخت دریافت نموده و پس از اتمام  پروژه و تحویل سایت به مشتری دریافت می گردد.

طراحی وب سایت با کیفیت

در رایان دیزاین کسب رضایت مشتری و ارائه منظم خدمات سرلوحه کار ما است، که این موضوع را همه مشتریان ما تایید می کنند. رایان دیزاین پس از شروع پروژه طراحی سایت با مشتری یک تیم کاری با هدفی مشترک را  تا هنگام حصول نتیجه نهایی تشکیل می دهد.

ما همواره بر این عقیده هستیم که بهترین معرفان ما مشتریان ما هستند.