خدمات سئو

خدمات سئو , بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (Search Engine Optimization), معرفی به موتورهای جستجو , بازاریابی در شبکه های اجتماعی

خدمات سئو

شاید  سرویس سئو برای شما نا آشنا و حتی مبهم باشد. بسیاری از افراد بعد از طراحی وب سایت و ساخت سایت آنها توسط افراد نا آشنا با تکنیک های بهینه سازی و قوانین سئو انجام میشوند و بعد از اینکه به این نتیجه می رسند که به هدف نهایی از طراحی سایت نرسیده اند به سراغ خدمات سئو می آیند.
شاید بتوان گفت افرادی که قبل از سفارش طراحی سایت خود با خدمات سئو آشنایی دارند و پروژه خود را به کسی می سپرند که در طراحی سایت شان قوانین سئو را هم رعایت می کند بسیار خوش اقبال هستند. چرا که مثلاً ممکن است یک برنامه نویس و یا یک گرافیست که با  قوانین سئو آشنایی نداشته باشد  بدون لحاظ کردن این مورد طراحی سایت را انجام دهد و سایت مجدداً برای ارتقا رتبه در موتورهای جستجو نیاز به پرداخت هزینه برای انجام خدمات سئو پیدا کند .
خدمات سئو شامل اجرای تکنیکهایی است که در نهایت منجر به افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت شما و ارتقا رتبه سایت شما در نتایج موتورهای جستجو است. این خدمات شامل بهینه سازی کدنویسی سایت برای موتور های جستجو، ویرایش و بهینه سازی محتوای سایت ، ایجاد صفحه در شبکه های اجتماعی و دیگر روشهایی است که شما برای ارتقا رتبه سایت خود به آن نیاز دارید.
آمار ها نشان داده است که بیش از ۸۵ درصد کاربران سایت هایی که در صفحه اول نتایج جستجو قرار دارند را برای بازدید انتخاب می کنند و همچنین بیش از ۷۰ درصد بازدیدکنندگان هر سایت را کاربرانی تشکیل می دهند که از طریق موتورهای جستجو وارد شده اند. در نتیجه نقش موتورهای جستجو در جذب کاربر بسیار مهم است.

بازاریاب اینترنتی

موتورهای جستجو و در رأس آنها گوگل مرتب الگوریتم های رتبه دهی به سایتها را اصلاح می کنند و قوانین خود را بروز می کنند و تنها کسانی در این رقابت پیروز می شوند که اطلاعات خود را به روز نگه دارند و همواره از آخرین قوانین سئو و بهینه سازی سایت مطلع باشند.

ما  با تجربیات خود و نتایج مثبتی که در این عرصه بدست آورده ایم ، توانسته ایم رضایت مشتریان خود را در اجرا بهینه سازی وب سایت جلب نموده و باعث کسب بازده مناسب برای آنها شویم.

صرفاً طراحی یک  سایت نمی تواند ضامن جذب بازدیدکننده و ارتقا رتبه در بین رقبا در اینترنت شود.

در بسیاری از طراحی سایت ها تکنیکهای بهینه سازی سایت رعایت نمی شود و در نتیجه ورودی خوبی از موتورهای جستجو ندارد و این تنها علاوه بر هزینه اولیه ،هزینه سالیانه تمدید فضا و دامنه را بر صاحب سایت تحمیل می کند بدون آنکه بازدهی داشته باشد.

اما چگونه می توان رتبه یک سایت را در موتورهای جستجوی بزرگ همچون گوگل ارتقا داد (به عبارت دیگر چگونه بهینه سازی سایت را انجام داد)؟

پاسخ به این سوال در سه نکته مهم نهفته است:

  1. طراحی سایت که از نظر ساختاری با موتورهای جستجو سازگار باشد و به آن ها کمک کند ( نیازمند بروز بودن اطلاعات طراحی سایت درباره اصول بهینه سازی سایت)
  2.  معرفی کامل سایت به موتورهای جستجو با ابزارهای پیش بینی شده توسط این شرکت ها
  3. ارتباطات و لینک های سایت در اینترنت و شبکه های اجتماعی

اجرای بهینه سازی سایت و سئو کار پیچیده ای نیست . اما به تجربه و اطلاعات کافی از قوانین موتورهای جستجو برای رتبه بندی و امتیاز دهی به سایت ها نیاز دارد. چه بسا که اجرای غلط این تکنیک ها و یا ابتکار های بی مورد منجر به از دست دادن رتبه فعلی سایت هم شود.

در صورتی که از اجرای صحیح بهینه سازی در طراحی سایت خود اطمینان ندارید آدرس سایت خود را در بخش سفارش سایت ثبت کنید تا علاوه بر بررسی رایگان آن از هزینه احتمالی اجرای خدمات سئو در سایت خود با خبر شوید.