تبدیل سایت استاتیک به داینامیک

با پیشرفت تکنیک های طراحی سایت داشتن سیستم مدیریت محتوا برای سایت به یک نیاز تبدیل شده است. از اشکالات بزرگ سایت های استاتیک عدم پشتیبانی از سیستم مدیریت محتوا و در پی آن عدم ارائه امکان به روز رسانی صفحات سایت و تغییر محتوای آن است.

تبدیل سایت استاتیک

سایت های استاتیک معمولاً برای سایت های که نیاز به بروز رسانی و تغییرات نداشته باشند در نظر گرفته می شود. این سایت ها معمولاً برای معرفی یک محصول و یا یک شخص یا یک شرکت بکار می روند. هر چند که با نیاز امروز سایت ها به پویایی و بروز رسانی مرتب به هیچ عنوان هزینه کردن برای سایت استاتیک پیشنهاد نمی شود و حتی در صورتیکه قصد ساخت سایت با یک صفحه را هم دارید پیشنهاد ما سایت داینامیک است. به این دلیل که سایت داینامیک را هر زمان که خواستنید می توانید توسعه دهید ولی در صورتیکه بخواهید سایت استاتیک را تغییر دهید با به محتوای آن اضافه کنید نیاز مجدد به طراحی سایت و هزینه مضاعف پیدا خواهید کرد.

اگر سایت شما هم در سالهای قبل به صورت استاتیک طراحی شده و تمایل دارید سایت استاتیک خود را بدون تغییر در گرافیک و یا با تغییرات مورد نظر به طراحی سایت داینامیک تبدیل کنید و از امکانات گسترده سیستم مدیریت محتوای وردپرس در سایت خود استفاده کنید ، کافی است فرم سفارش سایت را تکمیل کنید و تبدیل سایت استاتیک به داینامیک را با بهترین روش و اصولی ترین روش طراحی سایت به ما بسپارید.

رایان دیزاین در جهت ارائه خدمات به شرکت ها و اشخاصی که نیاز به تبدیل سایت استاتیک به داینامیک را دارند این سرویس را با بهترین کیفیت در کوتاهترین زمان ممکن ارائه می نماید. شما اطمینان خاطر داشته باشید که با تبدیل سایت استاتیک به داینامیک ، از این پس امکانات قابل توجهی را جهت مدیریت سایت خود در اختیار خواهید داشت.

در تبدیل سایت استاتیک به داینامیک ابتدا کلیه صفحات سایت به همراه محتوا و گرافیک آنها استخراج می شود وسپس با جایگذاری المانهای مختلف در طراحی داینامیک سایتی مشابه با سایت قبلی و یا با تغییرات مورد نظر مشتری به همراه سیستم مدیریت محتوا در اختیار مشتری قرار خواهید گرفت.

تبدیل سایت استاتیک به داینامیک

از مزایای تبدیل سایت استاتیک به داینامیک فقط به این نکته اشاره کنیم که شما بدون نیاز به دانش طراحی سایت می توانید متون و تصاویر صفحات سایت خود را ویرایش ، حذف و یا اضافه کنید و یا صفحات جدیدی در سایت ایجاد کنید.